Kancelaria Adwokacka w Łęknicy

Adw. Robert Brzostowski

Od 1997
roku
Doświadczeni
adwokaci
20 lat
na rynku
Obsługa
klienta 24/7
Profesjonalizm
Miły
personel

20 lat

skutecznej pracy

Jesteśmy kancelarią, która zajmuje się obsługą prawną zarówno osób prywatnych, jak i firm. Nasze doświadczenie jest zbierane od wielu lat, w tym czasie z sukcesem rozwiązaliśmy problemy prawne z wielu dziedzin. Zapewniamy najlepszą pomoc klientom, opierając się na zdobytym doświadczeniu, pełnym zaangażowaniu i priorytetowym traktowaniu ich dobra. Każdy klient może liczyć na naszą pełną dyskrecję i wsparcie. Podmiotom gospodarczym proponujemy kompleksowe rozwiązania, takie jak dyżury w siedzibie przedsiębiorstwa, reprezentowanie w procesach i sporach, stałą obsługę prawną, tworzenie opinii prawnych, konsultacje, pomoc podczas negocjacji, fachowe doradztwo oraz sporządzenie dokumentacji prawnych.

Nasze Liczby

+6.000
Klientów
+300
Nowych klientów rocznie
+5.000
Wygranych spraw
+10.000
Napisanych pism

Dziedziny Prawa

Prawo
rodzinne
Prawo
spadkowe
Prawo
pracy
Prawo
cywilne
Prawo
karne
Prawo
medyczne
Prawo
administracyjne
Prawo
handlowe
Postępowanie
windykacyjne
Postępowanie
odszkodowawcze
Kompleksowa
obsługa firm
Prawo
podatkowe

Nasza Kancelaria

Moje cele i wartości

W roku 1989 zdobyłem dyplom ukończenia studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim. Początkowo pracowałem jako radca prawny, jednak kilka lat później podjąłem decyzję o zostaniu adwokatem, co okazało się być najlepszą decyzją w moim życiu zawodowym. Niezmiennie czerpię radość z kontaktu z klientami. Ponadto, nieustannie pracuję nad polepszaniem swoich umiejętności, a do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Moje podejście do rozwiązań dla klientów jest zawsze nowatorskie, unikam rutyny jak ognia.

W pracy kieruję się nastepujacą maksymą:
“ To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają “
‐ Nelson Boswell

Adwokat Łęknica - wysoki standard usługi

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się także w sporządzaniu pism i dokumentów procesowych. Świadczymy pomoc w sprawie uzyskania odszkodowania oraz zadośćuczynienia należności za wyrządzone szkody.

Reprezentujemy Klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Niezależnie od rodzaju sprawy nasza praca jest w pełni profesjonalna i zawsze staramy się zaproponować rozwiązania, które będą przystępne dla danego Klienta. Zadbamy o Państwa interesy w takich sprawach jak ustalenie władzy rodzicielskiej albo ustalenie dozoru elektronicznego. Będziemy wsparciem podczas rozpraw sądowych z zakresu prawa karnego i nie tylko. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Kancelaria adwokacka Łęknica - profesjonalna pomoc prawna

W naszej kancelarii oferujemy porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego oraz prawa pracy, a także innych dziedzin prawa. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do Klienta, szeroka wiedza i doświadczenie. Staramy się zachować pełen profesjonalizm w pracy przy jednoczesnym wsparciu i zrozumieniu dla sprawy po wcześniejszym jej poznaniu. Podejmiemy się reprezentowania Państwa w sądzie w sprawach karnych, sprawach rodzinnych, sprawach finansowych oraz w sporach sądowych.

Udzielamy pomocy prawnej nawet w bardzo trudnych i skomplikowanych kwestiach. Z nami mają Państwo szansę rozwiązać swój problem prawny z każdej dziedziny prawa. Jeżeli szukają Państwo radcy prawnego, który udzieli pomocy z zakresu prawa rodzinnego, nasz prawnik zrobi to szybko i profesjonalnie. Zapraszamy również do kontaktu jeśli potrzebny jest Państwu prawnik Żary lub adwokat Żagań.

Prawnik Łęknica - nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii oraz do kontaktu. Nasi Klienci są nam wdzięczni za okazaną pomoc i obdarzają nas ogromnym zaufaniem. Oferujemy Państwu pomoc, która pozwoli uwolnić się od problemów związanych z szeroko pojętym prawem. Zagadnienia prawne to dla nas codzienność, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją satysfakcjonującej współpracy. Aby otrzymać więcej szczegółów skorzystaj z formularza kontaktowego lub umów się telefonicznie na spotkanie. Wystarczy zadzwonić i ustalić konkretny termin spotkania. Z przyjemnością obsługujemy Klientów z Łęknicy i okolic.

Nasza Filozofia

Nie musisz znać się na prawie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyjaśnić i pomóc Ci we wszelkiego rodzaju sprawach prawnych.

Kontakt

Wyślij

Twój e-mail nie został wysłany. Spróbuje ponownie później, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Popraw lub uzupełnij poszczególne pola i spróbuj ponownie.

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany!

Masz pytania? Oddzwonimy!
Proszę zadzwonić do mnie

Twoja prośba została wysłana. Dziękujemy!

Wysłanie wiadomości nie powiodło się.

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych.