Kancelaria Adwokacka w Żaganiu

Adw. Robert Brzostowski

Od 1997
roku
Doświadczeni
adwokaci
20 lat
na rynku
Obsługa
klienta 24/7
Profesjonalizm
Miły
personel

20-letnie

doświadczenie zawodowe

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Przez ostatnie lata skutecznie rozwiązujemy spory prawne z różnych dziedzin. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia, zaangażowania w każdą sprawę oraz priorytetu dla dobra klienta, oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełną tajemnicę adwokacką oraz wsparcie, które spełnia wszelkie oczekiwania. Oferujemy przedsiębiorstwom szeroki zakres usług, w tym stałą opiekę prawną, dyżury w siedzibie firmy, reprezentację w sporach i postępowaniach, opinie i konsultacje prawne, pomoc w negocjacjach, tworzenie dokumentacji prawnej oraz profesjonalne doradztwo.

Nasze Liczby

+6.000
Klientów
+300
Nowych klientów rocznie
+5.000
Wygranych spraw
+10.000
Napisanych pism

Dziedziny Prawa

Prawo
rodzinne
Prawo
spadkowe
Prawo
pracy
Prawo
cywilne
Prawo
karne
Prawo
medyczne
Prawo
administracyjne
Prawo
handlowe
Postępowanie
windykacyjne
Postępowanie
odszkodowawcze
Kompleksowa
obsługa firm
Prawo
podatkowe

Nasza Kancelaria

Dowiedz się więcej o mnie

W roku 1989 uzyskałem dyplom ukończenia studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim. Moja zawodowa droga rozpoczęła się od bycia radcą prawnym, ale po kilku latach przekształciłem się w adwokata i według mnie jest to idealna praca. To właśnie ona umożliwia nawiązywanie relacji z klientami, co sprawia mi ogromną radość. Wciąż staram się poszerzać swoje horyzonty, a do każdej sprawy podchodzić w sposób indywidualny. Dążę do tego, by unikać rutyny w proponowanych przez mnie rozwiązaniach.

W pracy kieruję się nastepujacą maksymą:
“ To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają “
‐ Nelson Boswell

Adwokat Żagań - oferta dla klientów

Świadczymy usługi prawne na najwyższym poziomie. Nasze działania obejmują wiele dziedzin prawa, dzięki czemu każdy znajdzie niezbędną dla siebie pomoc. Wśród zakresu naszych specjalizacji możemy wyróżnić między innymi:

  • prawo rodzinne obejmuje takie kwestie jak małżeństwo, rozwód, adopcja, opieka nad dzieckiem, a także podział majątku;
  • prawo pracy - zasięgnij porady jeśli masz problemy związane z miejscem pracy, takie jak mobbing, dyskryminacja. Dobry radca prawny albo adwokat doradzi w zakresie praw i obowiązków jako pracownika;
  • prawo cywilne - w przypadku oskarżenia o popełnieniu przestępstwa cywilnego, adwokat pomoże w obronie Twoich praw;
  • prawo karne - kancelaria Żagań zapewni profesjonalną pomocą prawną w sprawach sądowych;
  • postępowanie odszkodowawcze - pomożemy w ustaleniu strategii działania oraz uzyskania odszkodowania;
  • postępowanie windykacyjne - prawnik Żagań pomaga również w odzyskaniu należności przed sądem. Niekiedy do uzyskania zapłaty niezbędne są mediacje oraz reprezentacja klienta przed dłużnikiem - warto wówczas podjąć współpracę z zaufaną kancelarią.

Powyższe dziedziny prawa to jedynie część naszych specjalizacji. Obsługę prawną oferujemy również w sprawach z zakresu prawa medycznego, handlowego i wielu innych. Jeśli interesuje Cię prawo gospodarcze, dla podmiotów gospodarczych i firm oferujemy stałą obsługę prawną, dlatego warto się skontaktować z kancelarią. Zależy nam, by osiągnąć sukces w każdej sprawie, którą prowadzimy. Jeśli poszukujesz sprawdzonej kancelarii prawnej w mieście - skontaktuj się z nami.

Kancelaria adwokacka Żagań - dlaczego warto nas wybrać?

Decydując się na usługi naszej kancelarii możesz mieć pewność, że postaramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie prawne. Nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie sprawia, że możesz nam zaufać i powierzyć trudne sprawy oraz spory. Oferujemy pomoc zarówno w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, jak i przeprowadzeniu sprawy. Korzystając z usług prawnika nie musisz znać przepisów prawnych, a ponadto możesz uniknąć konieczności pojawienia się na rozprawie. Wszystko zależy od specyfiki sprawy i jej rodzaju, jednak warto zaznaczyć, że nasza pomoc może okazać się niezbędna.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie np. kosztu adwokata - skontaktuj się z kancelarią. Na naszej stronie internetowej można sprawdzić adres naszej siedziby i skorzystać z formularza kontaktowego lub zadzwonić. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy prawnej w Żaganiu i okolicach - umów się na konsultację. Jeśli interesuje Cię adwokat Żary lub prawnik Łęknica, posiadamy również ofertę dla tych miast.

Nasza Filozofia

Nie musisz znać się na prawie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyjaśnić i pomóc Ci we wszelkiego rodzaju sprawach prawnych.

Kontakt

Wyślij

Twój e-mail nie został wysłany. Spróbuje ponownie później, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Popraw lub uzupełnij poszczególne pola i spróbuj ponownie.

Dziękujemy, Twój e-mail został wysłany!

Masz pytania? Oddzwonimy!
Proszę zadzwonić do mnie

Twoja prośba została wysłana. Dziękujemy!

Wysłanie wiadomości nie powiodło się.

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych.